TB RSS Feed (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: RSS feed
be: RSS-канал

en: Account Name
be: Назва рахунку

en: Feed
be: Жывільнік

en: Save
be: Захаваць

en: Feeds
be: Жывільнікі

en: Source
be: Крыніца
