TB RSS Feed (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: RSS feed
ca: Canal RSS

en: Account Name
ca: Nom del compte

en: Feed
ca: Canal

en: Save
ca: Desa

en: Feeds
ca: Canals

en: Source
ca: Font
