TB RSS Feed (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: RSS feed
de: RSS-Feed

en: Account Name
de: Kontoname

en: Feed
de: Newsfeed

en: Save
de: Speichern

en: Source
de: Quelle

en: Saved
de: Gespeichert
