TB RSS Feed (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: RSS feed
he: מקור רסס

en: Account Name
he: שם חשבון

en: Feed
he: פיד

en: Save
he: שמירה

en: Feeds
he: הזנות

en: Source
he: מקור
