TB RSS Feed (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: RSS feed
hu: RSS hírcsatorna

en: Account Name
hu: Fióknév

en: Feed
hu: Hírcsatorna

en: Save
hu: Mentés

en: Feeds
hu: Hírcsatornák

en: Source
hu: Forrás

en: Saved
hu: Mentve
