TB RSS Feed (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: RSS feed
is: RSS veita

en: Account Name
is: Notendanafn

en: Feed
is: Veita

en: Save
is: Vista
