TB RSS Feed (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: RSS feed
lv: RSS plūsma

en: Account Name
lv: Konta Nosaukums

en: Feed
lv: Plūsma

en: Save
lv: Saglabāt

en: Feeds
lv: Plūsmas

en: Source
lv: Avots
