TB RSS Feed (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: RSS feed
sv: RSS-flöde

en: Account Name
sv: Namn på konto

en: Feed
sv: Innehållsflöde

en: Save
sv: Spara

en: Feeds
sv: Innehållsflöden

en: Source
sv: Källa
