TB RSS Feed (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: RSS feed
uk: RSS-потік

en: Account Name
uk: Назва рахунку

en: Feed
uk: Канал

en: Save
uk: Зберегти

en: Feeds
uk: Потоки

en: Source
uk: Джерело

en: Saved
uk: Збережено
