TB RSS Feed (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: RSS feed
ur: آر ایس ایس فیڈ

en: Account Name
ur: اکاؤنٹ کا نام

en: Feed
ur: فیڈ

en: Save
ur: محفوظ کریں
