TB Simply Starter (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Install profile
eu: Instalazio profila

en: Configure site
eu: Gunea konfiguratu

en: @drupal installation complete
eu: @drupal instalazioa amaitua

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
eu: Beharrezko aldaketa guztiak egin dira %dir eta %file -en, beraz idazketa baimenak kendu behar zenizkieke segurtasun arriskuak saihesteko.Hau egiteko ziurtazunik ez baduzu <a href="@handbook_url">sareko gida liburua</a> kontsultatu.

en: Congratulations, you installed @drupal!
eu: Zorionak, @drupal instalatu duzu!

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
eu: <a href="@url">Zure webgune berria bisitatu</a>.
