TB Simply Starter (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Install profile
gl: Perfil de instalación

en: Configure site
gl: Configurar o sitio

en: @drupal installation complete
gl: Instalación de @drupal completa

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
gl: Realizaronse todos os cambios necesarios en %dir e %file, polo que debería eliminar os permisos de escritura que teñan para evitar riscos de seguridade. Si non está seguro de cómo facelo, consulte a <a href="@handbook_url">guía en liña</a>.

en: Congratulations, you installed @drupal!
gl: Parabéns, vostede instalou @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
gl: Revise as mensaxes anteriores antes de visitar <a href="@url">o seu novo sitio</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
gl: <a href="@url">Visite o seu novo sitio</a>.
