TB Simply Starter (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Install profile
lt: Įdiegimo profilis

en: Configure site
lt: Svetainės konfigūracija

en: @drupal installation complete
lt: @drupal įdiegimas užbaigtas

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
lt: Visi reikalingi pakeitimai %dir ir %file buvo atlikti, taigi Jūs turėtumėte pašalinti rašymo leidimus jiems, tam, kad išvengti saugumo rizikos. Jei nežinote kaip tai padaryti prašome peržiūrėti <a href="@handbook_url">vadovėlyje</a>.

en: Congratulations, you installed @drupal!
lt: Sveikiname Jūs įdiegėte @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
lt: Prieš aplankant <a href="@url">naują svetainę</a> peržiūrėkite  aukščiau esančią žinutę.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
lt: <a href="@url">Aplankykite savo naują svetainę</a>.
