TB Simply Starter (7.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Install profile
nn: Installeringsprofil

en: Configure site
nn: Konfigurer nettstad

en: @drupal installation complete
nn: @drupal installasjonen er ferdig

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
nn: Alle nødvendige endringer i %dir og %file har blitt utført, så du bør fjerne skriverettane på dei nå for å unngå sikkerhetsrisiko. Dersom du er usikker på korleis du skal gjera dette, sjå <a href="@handbook_url">handboka</a>.

en: Congratulations, you installed @drupal!
nn: Gratulere, du har installera @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
nn: Sjå gjennom meldingane over før du går vidare til <a href="@url">den nye nettstaden din</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
nn: <a href="@url">Vithe nettstaden din</a>.
