TB Simply Starter (7.x-1.0-beta4) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Install profile
cs: Instalace profilu

en: Configure site
cs: Nastavení webu

en: @drupal installation complete
cs: Instalace @drupal je kompletní

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
cs: Všechny důležité změny v %dir a %file byly provedeny. Je třeba odstranit práva k zápisu, aby se předešlo bezpečnostním rizikům. Pokud si nejste jisti, jak práva nastavit, podívejte se do <a href="@handbook_url">online příručky</a>.

en: Congratulations, you installed @drupal!
cs: Gratulujeme, úspěšně jste nainstalovali @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
cs: Dříve než navštívíte <a href="@url">vaši novou stránku</a>, zkontrolujte výše uvedenou zprávu.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
cs: <a href="@url">Navštivte svou novou stránku</a>.
