TB Simply Starter (7.x-1.0-beta4) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Install profile
hr: Instalacijski profil

en: Configure site
hr: Podesi lokaciju

en: @drupal installation complete
hr: @drupal instalacija završena

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
hr: Sve nužne promjene na %dir i %file su napravljene, tako da bi, s istih,  trebali ukloniti dopuštenja zapisivanja, kako bi izbjegli sigurnosne rizike. Ukoliko niste sigurni kako ovo napraviti, provjerite <a href="@handbook_url">mrežni priručnik</a>.

en: Congratulations, you installed @drupal!
hr: Čestitamo, instalirali ste @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
hr: Pregledajte gornje poruke prije no što posjetite <a href="@url">Vašu novu lokaciju</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
hr: <a href="@url">Posjetite vašu novu lokaciju</a>.
