TB Simply Starter (7.x-1.0-beta4) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Install profile
hu: Telepítési profil

en: Configure site
hu: Webhely beállítása

en: @drupal installation complete
hu: A @drupal telepítése sikeres volt

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
hu: %dir és %file minden szükséges módosítása megtörtént. A biztonsági kockázatok csökkentése érdekében ezek írási jogosultságát most meg kell szüntetni. További tudnivaló az <a href="@handbook_url">online kézikönyvben</a> található.

en: Congratulations, you installed @drupal!
hu: A <em>@drupal</em> telepítése sikerült, gratulálunk!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
hu: A fenti üzeneteket át kell nézni az <a href="@url">új webhely</a> meglátogatása előtt.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
hu: <a href="@url">Az új webhely meglátogatása</a>.
