TB Simply Starter (7.x-1.0-beta4) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Install profile
km: ដំឡើង​ទម្រង់

en: Configure site
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​តំបន់​បណ្តាញ

en: @drupal installation complete
km: ការ​ដំឡើង @drupal បាន​បញ្ចប់

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
km: បាន​ធ្វើការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ដែល​ចាំបាច់​ទាំងអស់​លើ %dir និង %file ដូច្នេះ​អ្នកគួ​រយក​សិទ្ធិសរសេរ​ចេញ​ពីពួកវា​ឥឡូវ ដើម្បី​ជៀសវាង​បញ្ហា​សុវត្ថិភាព ។ ប្រសិនបើ​អ្នក​មិនប្រាកដ​អំពី​វិធី​ធ្វើ​វា​ទេ សូម​មើល <a href="@handbook_url">សៀវភៅ​ដៃ​លើ​បណ្ដាញ</a> ។

en: Congratulations, you installed @drupal!
km: សូម​អបអរសាទេរ អ្នក​បាន​ដំឡើង @drupal រួចហើយ !

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
km: ពិនិត្យ​មើល​សារ​ខាង​លើ​​ឡើង​វិញ​មុន​នឹងទស្សនា <a href="@url">តំបន់​បណ្ដាញ​របស់​អ្នក</a> ។

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
km: <a href="@url">ទស្សនា​តំបន់​បណ្ដាញ​របស់​អ្នក</a> ។
