TB Simply Starter (7.x-1.0-beta4) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Install profile
nl: Installatieprofiel installeren

en: Configure site
nl: Website instellen

en: @drupal installation complete
nl: @drupal-installatie voltooid

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
nl: Al de benodigde wijzigingen voor %dir en %file zijn aangebracht. Verwijder nu de schrijfpermissies voor beide bestanden om geen veiligheidsrisico's te lopen. Als u niet zeker weet hoe u dit doet kunt u het <a href="@handbook_url">online handboek</a> raadplegen.

en: Congratulations, you installed @drupal!
nl: Gefeliciteerd, u heeft @drupal geïnstalleerd!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
nl: Bekijk bovenstaande berichten voordat u <a href="@url">uw nieuwe website</a> bezoekt.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
nl: <a href="@url">Ga naar de nieuwe website</a>.
