TB Simply Starter (7.x-1.0-beta4) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Install profile
oc: Installacion del perfil

en: Configure site
oc: Configuracion del site

en: @drupal installation complete
oc: Installacion de @drupal acabada

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
oc: Totes los cambiaments necessaris a %dir e a %file son estats efectuats, vos caldriá doncas ne levar las permissions d'escritura per tal d'evitar los risques de seguretat. Se sètz pas segur de cossí far, podètz consultar lo <a href="@handbook_url">manual en linha</a>.

en: Congratulations, you installed @drupal!
oc: Felicitacions, avètz installat @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
oc: Mercé de tornar legir los messatges seguents abans d'anar visitar <a href="@url">vòstre novèl site</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
oc: <a href="@url">Visitatz vòstre novèl site</a>.
