TB Simply Starter (7.x-1.0-beta4) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Install profile
ru: Профиль установки

en: Configure site
ru: Настройка сайта

en: @drupal installation complete
ru: Установка @drupal завершена

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
ru: Все необходимые изменения %dir и %file завершены. В целях безопасности также следует убрать права на запись у каталога и файла. Если вы не знаете, как это сделать, обратитесь <a href="@handbook_url">онлайновому руководству</a>

en: Congratulations, you installed @drupal!
ru: @drupal успешно установлен, поздравляем!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
ru: Перед тем, как войти <a href="@url">на свой новый сайт</a>, просмотрите информацию, которая показана выше.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
ru: <a href="@url">Войти на свой новый сайт</a>.
