TB Social Feed (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Enable
ar: تفعيل

en: Account Name
ar: اسم الحساب

en: Feed
ar: التلقيمة

en: Save
ar: حفظ

en: Account
ar: الحساب
