TB Social Feed (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Enable
be: Уключыць

en: Account Name
be: Назва рахунку

en: Feed
be: Жывільнік

en: Save
be: Захаваць

en: Feeds
be: Жывільнікі

en: Account
be: Акаўнт
