TB Social Feed (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Enable
et: Luba

en: Account Name
et: Konto nimi

en: Feed
et: Andmevoog

en: Save
et: Salvesta

en: Account
et: Konto
