TB Social Feed (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Feed
jv: Pasokan

en: Save
jv: Simpen

en: Account
jv: Akun
