TB Social Feed (7.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Enable
cy: Galluogi

en: Feed
cy: Porth

en: Save
cy: Cadw

en: Account
cy: Cyfrif
