TB Social Feed (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Enable
eu: Gaitu

en: Account Name
eu: Kontuaren izena

en: Feed
eu: Jarioa

en: Save
eu: Gorde

en: Account
eu: Kontua
