TB Social Feed (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Enable
hr: Omogući

en: Account Name
hr: Ime korisničkog računa

en: Save
hr: Spremi

en: Account
hr: Račun
