TB Social Feed (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Account Name
uk: Назва рахунку

en: Feed
uk: Канал

en: Save
uk: Зберегти

en: Accounts
uk: Рахунки

en: Feeds
uk: Потоки

en: Account
uk: Обліковий запис

en: Twitter
uk: Твітер

en: Saved
uk: Збережено
