TB Social Feed (7.x-1.0-beta3) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Enable
bg: Активирай

en: Save
bg: Запази

en: Profile
bg: Профил

en: Account
bg: Акаунт
