TB Social Feed (7.x-1.0-beta3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Enable
is: Virkja

en: Account Name
is: Notendanafn

en: Feed
is: Veita

en: Save
is: Vista

en: Account
is: Aðgangur
