TB Social Feed (7.x-1.0-beta4) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Enable
cs: Zapnout

en: Account Name
cs: Jméno účtu

en: Feed
cs: Zdroj

en: Save
cs: Uložit

en: Profile
cs: Profil

en: Feeds
cs: Zdroje

en: Account
cs: Účet
