TB Social Feed (7.x-1.0-beta4) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Enable
de: Aktivieren

en: Account Name
de: Kontoname

en: Feed
de: Newsfeed

en: Save
de: Speichern

en: Profile
de: Profil

en: Account
de: Benutzerkonto

en: Saved
de: Gespeichert

en: Entry type
de: Eintragstyp

en: Facebook ID
de: Facebook-ID
