TB Social Feed (7.x-1.0-beta4) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Account Name
hi: खाते का नाम

en: Feed
hi: फ़ीड

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Profile
hi: रुपरेखा

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: Account
hi: खाता
