TB Social Feed (7.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Enable
lv: Iespējot

en: Account Name
lv: Konta Nosaukums

en: Feed
lv: Plūsma

en: Save
lv: Saglabāt

en: Profile
lv: Profils

en: Feeds
lv: Plūsmas

en: Account
lv: Konts
