TB Social Feed (7.x-1.0-beta4) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Save
sq: Ruaj

en: Profile
sq: Profili

en: Account
sq: Profili
