TB Social Feed (7.x-1.0-beta4) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Account Name
ta: கணக்கின் பெயர்

en: Feed
ta: புகட்டல்

en: Save
ta: சேமி

en: Profile
ta: சுயவிபரம்

en: Account
ta: கணக்கு
