TB Social Feed (7.x-1.0-beta4) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Account Name
te: ఖాతా పేరు

en: Feed
te: ఫీడ్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Account
te: ఖాతా
