TB Social Feed (7.x-1.0-beta5) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Feed
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Feeds
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Account
bo: ཐོ་ཁོངས
