TB Social Feed (7.x-1.0-beta5) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Enable
ca: Habilita

en: Account Name
ca: Nom del compte

en: Feed
ca: Canal

en: Save
ca: Desa

en: Profile
ca: Perfil

en: Feeds
ca: Canals

en: Account
ca: Compte
