TB Social Feed (7.x-1.0-beta5) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Account Name
el: Όνομα Λογαριασμού

en: Feed
el: Ροή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Profile
el: Προφίλ

en: Account
el: Λογαριασμός
