TB Social Feed (7.x-1.0-beta5) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Enable
gl: Activar

en: Account Name
gl: Nome da Conta

en: Feed
gl: Orixe

en: Save
gl: Gardar

en: Profile
gl: Perfil

en: Account
gl: Conta
