TB Social Feed (7.x-1.0-beta5) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Enable
he: הפעלה

en: Account Name
he: שם חשבון

en: Feed
he: פיד

en: Save
he: שמירה

en: Flickr
he: פליקר

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Feeds
he: הזנות

en: Account
he: חשבון

en: Twitter
he: טוויטר

en: Vimeo
he: וימאו
