TB Social Feed (7.x-1.0-beta5) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Enable
kk: Қосылған

en: Save
kk: Сақтау

en: Profile
kk: Профиль

en: Account
kk: Есеп

en: Twitter
kk: Твиттер
