TB Social Feed (7.x-1.0-beta5) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Enable
km: បើក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Account
km: គណនី
