TB Social Feed (7.x-1.0-beta5) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Account
ku: هەژمار
