TB Social Feed (7.x-1.0-beta5) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Enable
mr: समर्थ

en: Account Name
mr: खात्याच नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Flickr
mr: फ्लिकर

en: Account
mr: खाते
