TB Social Feed (7.x-1.0-beta5) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Enable
sv: Aktivera

en: Account Name
sv: Namn på konto

en: Feed
sv: Innehållsflöde

en: Save
sv: Spara

en: Profile
sv: Profil

en: Feeds
sv: Innehållsflöden

en: Account
sv: Konto

en: Vimeo Username
sv: Användarnamn för Vimeo

en: Youtube Username
sv: Användarnamn för Youtube

en: Enter your Youtube username. Ex: boyceavenue, linkinparktv, etc.
sv: Ange ditt användarnamn för Youtube. Till exempel: boyceavenue, linkinparktv, etc.

en: Your profile
sv: Din profil
