TB Social Feed (7.x-1.0-beta5) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Save
th: บันทึก

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้

en: Account
th: บัญชีผู้ใช้
