TB Social Feed (7.x-1.0-beta6) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Enable
ast: Activar

en: Save
ast: Guardar

en: User
ast: Usuariu

en: Profile
ast: Perfil
